Niebanalne dodatki do wnętrz, tworzone przez polskich projektantów.
Zapisz się do newslettera!
ZAPISZ SIĘ
Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atelio Martyna Szulist (ul. Jarzębinowa 11-13, 78-500 Drawsko Pomorskie) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Atelio Martyna Szulist
NEWSLETTER
Dywan Cells
Aleksandra Richert
Dywan unikatowy z syntetycznego filcu. Technika autorska, projekt z krótkiej serii. Dywan świetnie zaprezentuje się w nowoczesnym wnętrzu, szczególnie minimalistycznym lub o fluorescencyjnych akcentach kolorystycznych. Idealny również pokoju dziecięcego - wspaniale inspiruje do zabawy, geometryczna faktura jest interaktywna, porusza się niczym trawa na łące.
Zobacz
Polecane
Polecany Projektant
Produkty promowane
STOJAK NA KWIATY HAWAII
KIZO-Design
399.00 PLN
kup teraz
Zestaw 2 prac A3
Domanska
90.00 PLN
kup teraz
Jaśki "Polne"
kramztradycjami
79.00 PLN
kup teraz
COSMO STOLIK KAWOWY
KIZO-Design
999.00 PLN
kup teraz
ŁAWKA ławeczka tapicerowana liście monstera
HouseBerry
540.00 PLN
kup teraz
Używamy plików cookie. Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności pod adresem: Polityka Prywatności. Odwiedzając naszą stronę internetową lub zamawiając usługi w tym serwisie akceptujesz naszą Politykę prywatności i zgadzasz się na umieszczenie naszych cookies.
Zamknij