Niebanalne dodatki do wnętrz, tworzone przez polskich projektantów.
Zapisz się do newslettera!
ZAPISZ SIĘ
Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atelio Martyna Szulist (ul. Jarzębinowa 11-13, 78-500 Drawsko Pomorskie) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Atelio Martyna Szulist
NEWSLETTER
Jesteś tu nowy?
Zarejestruj się
Uprzejmie informujemy, wg przepisów polskich i unijnych o ochronie danych osobowych Administratorem Państwa danych osobowych (Administratorem) jest: „Atelio Martyna Szulist”, zs. ul. Jarzębinowa 11-13, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie, wpisana do CEiDG, nadane: REGON 321559061, NIP 2530238650. W przypadku realizacji transakcji Administratorami są Sprzedający.

Podanie danych osobowych do przetwarzania jest świadome i następuje przed zawarciem jakiejkolwiek umowy lub dokonaniem czynności przez Administratora.

Informujemy Państwa o przysługujących prawach:do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, do wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO), do niepodlegania automatyzacji.

Informacje na temat danych osobowych przetwarzanych przez Atelio udzielane będą na podstawie wniosku tradycyjnego lub elektronicznego.

Przekazanie Państwa danych osobowych (identyfikacyjnych i kontaktowych) jest wymagane do korzystania z Atelio i dokonywania zakupów poprzez Atelio.

Przekazanie Państwa danych osobowych (kontaktowych) jest dobrowolne dla celów wysyłki informacji handlowej.

Atelio przekazuje dane osobowe Sprzedawcom wyłącznie w celu realizacji sprzedaży.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności
zarejestruj przez Facebook
Masz już konto?
Zaloguj się
Zaloguj przez Facebook
Używamy plików cookie. Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności pod adresem: Polityka Prywatności. Odwiedzając naszą stronę internetową lub zamawiając usługi w tym serwisie akceptujesz naszą Politykę prywatności i zgadzasz się na umieszczenie naszych cookies.
Zamknij