Niebanalne dodatki do wnętrz, tworzone przez polskich projektantów.
Zapisz się do newslettera!
ZAPISZ SIĘ
Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atelio Martyna Szulist (ul. Jarzębinowa 11-13, 78-500 Drawsko Pomorskie) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Atelio Martyna Szulist
NEWSLETTER
Płatności na Atelio
Usługi bezpłatne
Założenie konta, wystawianie i edycja ofert oraz inne standardowe czynności dotyczące portalu są bezpłatne.

Prowizja od sprzedaży
Atelio pobiera od Projektantów prowizję w wysokości15% od sprzedanych przedmiotów, która jest automatycznie doliczana do zamówienia, podczas jego wystawiania. W przypadku, gdy klient w ciągu 7 dni nie zapłaci, zamówienie zostaje anulowane, a Sprzedawca nie ponosi kosztu prowizji.

Rozliczenia
Sprzedawca otrzymuje wynagrodzenie na swoje konto Pay Pal, którego posiadanie jest niezbędne do prowadzenia sklepu.
Każdy sprzedawca – zarówno będący osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą – otrzymuje w systemie miesięcznym zbiorczą fakturę, zawierającą pobrane opłaty.
Używamy plików cookie. Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności pod adresem: Polityka Prywatności. Odwiedzając naszą stronę internetową lub zamawiając usługi w tym serwisie akceptujesz naszą Politykę prywatności i zgadzasz się na umieszczenie naszych cookies.
Zamknij