Niebanalne dodatki do wnętrz, tworzone przez polskich projektantów.
Zapisz się do newslettera!
ZAPISZ SIĘ
Naciskając “Zapisz się”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atelio Martyna Szulist (ul. Jarzębinowa 11-13, 78-500 Drawsko Pomorskie) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Atelio Martyna Szulist
NEWSLETTER
O nas


Atelio - wirtualna galeria dodatków do wnętrzAtelio.pl
to wirtualna przestrzeń dla artystów i projektantów, którzy tworzą niebanalne dodatki do wnętrz. Galeria ruszyła na początku 2015 roku i wciąż poszerza grono swoich sprzedawców o nowe, uzdolnione osoby.

Pomysłodawczynią i jak na razie jedyną osobą czuwającą nad rozwojem atelio.pl jest Martyna Szulist – architektka wnętrz, scenografka, blogerka i propagatorka polskiego wzornictwa. Strona powstała z zamiłowania do dobrej jakości rękodzieła i chęci szerzenia w świadomości naszych rodaków, że warto kupować u produkty, w których powstanie, włożone zostało serce i pasja. Nierzadko przedmioty pojawiające się w naszym serwisie są wykonane w pojedynczych egzemplarzach lub tworzone na specjalne zamówienie naszych klientów.

Intensywnie dbamy o selekcję produktów dodawanych do naszego sklepu internetowego i pilnujemy, by były dobre zarówno jakościowo, jak i wizualnie. Zdjęcia projektów naszych artystów, coraz częściej pojawiają się na łamach blogów i portalów internetowych.

Nasza galeria internetowa skierowana jest przede wszystkim do osób, które są na etapie urządzania wnętrz i szukają interesujących dodatków, dzięki którym ich wnętrze nie będzie wyglądało jak kolejne mieszkanie z katalogu. Przede wszystkim stawiamy na własny styl, kreatywność i nieszablonowość, chociaż w naszej ofercie dostępne jest również bardziej klastyczne wzornictwo.

Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w atelio.pl wymarzone elementy wyposażenia i wystroju wnętrz.
Używamy plików cookie. Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności pod adresem: Polityka Prywatności. Odwiedzając naszą stronę internetową lub zamawiając usługi w tym serwisie akceptujesz naszą Politykę prywatności i zgadzasz się na umieszczenie naszych cookies.
Zamknij